Огляд Apple MacBook Pro 16" TouchBar Silver 1TB (MVVM2) 2019 Обзоры

Огляд Apple MacBook Pro 16″ TouchBar Silver 1TB (MVVM2) 2019


Нещодавно, а точніше – наприкінці позаминулого року, лідер з розробки та виробництва техніки та електроніки Apple представив свою новинку — Apple MacBook Pro 16″, чим здивував своїх шанувальників. Річ у тім, що ноутбуки з такою діагоналлю раніше не випускалися. Крім того, модель виявилася потужнішою в порівнянні з попередниками шляхом дискретної графіки та інших особливостей, отже, з новим ноутбуком ваші можливості розширять свої межі.

Що є відмінною особливістю, у новинки так багато переваг, що перераховувати їх можна нескінченно довго. Пристрій оснащений дуже швидким процесором, максимально потужною батареєю та відмінним накопичувачем. Машина підходить для виконання як простих, так і складних завдань, через що вона стала предметом бажання сотень тисяч користувачів.

Ви, звичайно, можете придбати цей ноутбук у будь-якому магазині електроніки, але компанія пропонує його за розумною вартістю, і, можливо, рано чи пізно на нього буде встановлена ​​знижка. Рекомендуємо звернути увагу на Apple MacBook Pro 16″ Silver 1TB (MVVM2) 2019 року.

Серед особливостей ноутбука Apple MacBook Pro 16″ можна виділити такі:

  • Пристрій має комбінований аудіовхід, а портали залишилися без змін;
  • Thunderbolt 3 поєднує в собі класичний роз’єм та USB-C.
  • Потужність його значно збільшена;
  • Внаслідок збільшення в розмірах вага ноутбука у порівнянні з попередньою моделлю стала вищою на 170 грамів;
  • Корпус представлений у двох кольорах (щодо цього нічого не змінилося);

Корпус виконаний з алюмінію, внаслідок чого зовнішній вигляд ноутбука є пристойний і нагадує машину класу преміум. Ще один плюс у тому, що на поверхні не залишається відбитків пальців.

У чому унікальність

Модель MacBook Pro 16″ по праву вважається найбільшою на сьогодні. Розширення матриці становить 3072х1920 пікселів. Це говорить про те, що кількість точок на дюйм дорівнюватиме 226-ти, в чому переконалися власники MacBook Pro 16″ 2019. Висока яскравість дисплея, а унікальна технологія True Tone уможливлює адаптацію температури відтінків до локального освітлення.

Фахівці кажуть, що ця модель працює зі швидкістю думки, і якщо це саме те, що вам потрібно, звертайтеся до інтернет-магазину Свайп. Доставка здійснюється у всі регіони Україн в стислий термін, є можливість взяти техніку в кредит. Або ви можете завітати у магазини Свайп у Львові, Києві, Тернополі, Івано-Франківську та Дніпрі.

1 комментарий в Огляд Apple MacBook Pro 16″ TouchBar Silver 1TB (MVVM2) 2019

  1. Аня

    Дякую за статтю. Apple MacBook Pro 16″ TouchBar Silver 1TB (MVVM2) 2019 — це моя мрія. Хороший огляд.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.