КатегорияSOFTWAREПослуги інтернет-маркетингу в агентстві Inkeyword


Агентство Inkeyword не просто пропонує свої послуги, а вирішує завдання бізнесу. Спочатку компанія завжди ретельно вивчає ваш бізнес. Фахівці будують стратегію, яка потрібна для вирішення ваших проблем, яка добре продумана, так як агентство Inkeyword має багаторічний досвід в сфері інтернет-маркетингу. До початку роботи з проектом вам буде запропоновано заповнити спеціальну форму заявки. У ній ви сможте вказати побажання по роботі і особливості вашого бізнесу.

Послуги інтернет-маркетингу в агентстві Inkeyword

Професійний підхід

Користь агентства інтернет-маркетингу Inkeyword для клієнта полягає в розвитку його бізнесу, завдяки наступному:

 • Комплексному просуванню сайту. Основна мета-зробити сайт помітним для потенційних клієнтів, які шукають ваш товар.
 • Внутрішньої оптимізації. Проводиться на початкових етапах розробки. Спеціаліст збирає семантичне ядро і формує “скелет сайту”. Відповідно до цього складається ТЗ для написання текстів і оформлення технічної оптимізації.
 • SEO-аудиту. Він являє собою повний звіт по помилках на сайті. А точніше про проблеми, в яких допоможе пошукова оптимізація. Також аналізуються зовнішні фактори ранжирування.
 • Контекстної реклами. Коли ваша цільова аудиторія буде шукати інформацію, відповідну вашим послугам, ви будете платити за переходи з пошуку на сайт.
 • Таргетинговій рекламі. Спеціаліст агентства інтернет-маркетингу Inkeyword налаштовує цей тип реклами в соцмережах, яка буде показана тільки певним клієнтам.

Якщо ви тільки почали вести бізнес, то допомога агентства інтернет-маркетингу для вас буде особливо цінною, так-як ви вже на ранніх етапах зможете задати правильний напрямок для вирішення своїх завдань.

Хто потребує послуг маркетингу?

 • Фірми, яким необхідно підвищити рівень продажів.
 • Компанії, що працюють як онлайн, так і оффлайн з продажу та комунікації.
 • Компанії, які мають інструменти маркетингу, але бажають підвищити їх ефективність.

Загалом, замовити послуги можуть всі підприємці, у яких є бізнес. В результаті чого їм буде надана професійна допомога.

Агентство інтернет-маркетингу: https://inkeyword.com.ua має добре навчених профільних фахівців, тому в процесі роботи, ви завжди зможете відстежувати виконання тих чи інших завдань в CRM-системі. Біля кожного виконаного завдання ви будете мати доступ до докладного звіту. Для замовленя послуг, достатньо зв’язатися з менеджером по номеру вказаному на сторінках сайту.


Програми, які полегшують ведення бізнесу


Деякі бізнесмени вважають, що успіх їх справи залежить тільки від того, наскільки вони компетентні в його специфіці. З одного боку, дане твердження є раціональним. Але з іншого боку – не все так однозначно. Є безліч рутини і стандартів для всіх напрямків роботи, в яких потрібно подбати про оптимізацію. І якщо навіть у вас супер-креативний підхід до основних напрямів діяльності, але є збої в документообігу або записи клієнтів, це не може не відобразитися на успіху та загальної продуктивності. У підсумку високий ризик того, що конкуренти, що відстають від вас у творчих ідеях і інноваційними підходами, будуть випереджати просто тому, що вони ефективніше налагодили всі сфери функціонування підприємства.

Що ж робити, щоб не «пасти задніх» в умовах сучасного ринку, де кожна фірма намагається вижити, як може? Відповідь проста – оптимізувати роботу рутинних, але необхідних напрямках, зробивши акцент на її автоматизації. У цьому допоможуть спеціальні комп’ютерні програми, за розробку яких готова з радістю взятися компанія IST.Group.

Програми, які полегшують ведення бізнесу

Грамотне «написання» програм

Створення програм https://istec.com.ua/napisanie-programm/ – це найширша сфера послуг, роботи в якій проходять поетапно. Фахівці не заощаджують свій час і дізнаються максимум інформації про потреби замовника. Інакше просто не було б сенсу в розробці програмного забезпечення. У цьому напрямку діяльності термін «індивідуальний підхід» не є чимось далеким і абстрактним, оскільки він відображає реальний принцип роботи команди професіоналів IST.Group.

Чому використання програм полегшує роботу?

Щоб відповісти на це питання, варто трохи проаналізувати галузі, в яких задіюється дана послуга. До них відносяться:

 • навчання;
 • готельна справа;
 • виробництво;
 • сфера транспортних перевезень – як пасажирських, так і вантажних;
 • безліч інших галузей.

Розробка програм для кожного підприємства базується на його потребах. Програмне забезпечення створюється з тими функціями, які потрібні саме для вас. Наприклад, це оптимізація записів клієнтів, відстеження сум їх замовлень для того, щоб в майбутньому можна було видати дисконтну карту або приз, отриманий за рахунок бонусів. Якщо ваша галузь передбачає розрахунки сировини, це теж можна робити за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Створення сайту від IST.Group – це безліч переваг для вашої компанії, які допоможуть у розвитку!


Почему разработка дизайна сайта так важна?


Когда потенциальный клиент посещает ваш сайт, у вас не так много времени, чтобы удержат его внимание. Поэтому разработка дизайна сайта– это ключ к победе в этой игре.

 

Почему разработка дизайна сайта так важна?

Если клиент не сможет найти то, что ему нужно было на вашем сайте, от отправится на дальнейшие поиски, что приведет к потере возможности. Хороший дизайн сайта позволит вашим посетителям легко ориентироваться, быстро находить информацию и легко серфить по просторам вашего сайта.

Разработка дизайна сайта, как сделать это правильно

Сайт должен быть разработан с учетом интересов пользователя, делая информацию легкодоступной и легкой для поиска. Если вы заходите на сайт в поисках конкретной информации и не можете ее отследить, сайт не выполнил свою работу, владельцам таких сайтов нужно выставить претензии к заказу у дизайнера, который им занимался. Подумайте о том, когда в последний раз вы заходили на сайт в поисках чего-то, на первом сайте вы ничего не нашли. Вы когда-нибудь возвращались на этот сайт или думали об этой компании?

С учетом того, что рейтинг в поисковых системах очень важен, нужно понять, как дизайн вашего сайта влияет на рейтинг. Например, дизайн сайта может определить время загрузки, что имеет большое влияние на Google. Для этого, работа с цифровым маркетинговым агентством, которое понимает бизнес и может разработать дизайн вашего сайта, может быть очень полезной.

Наличие профессионального веб-дизайнера, у которого вы сможете заказать лэндинг, сайт и тд., помогает построить доверительные отношения с потенциальными клиентами, так как они могут быстро увидеть, что вы серьезно относитесь к своему бизнесу. Первые впечатления – это все, а профессиональный, хорошо продуманный сайт производит первое впечатление, которое сделает потенциальным клиентам комфорт на вашем сайте. Это убедит их в том, что нужно действовать, например, связаться с вами, посетить ваш бизнес или купить вашу продукцию. 

Организация сайта также работает на построение доверия, так как хорошо организованный сайт помогает посетителям найти именно то, что они ищут. Такой дизайн должен быть последовательным и иметь смысл независимо от того, на какой странице сайта они находятся, при этом важные вещи выделяются. Не зацикливайтесь на второстепенных элементах, но убедитесь, что ваши основные цели ясны.

Дизайн сайта, который визуально привлекателен, также поможет убедить посетителей остаться на вашем сайте и исследовать его. Излишне говорить, что Интернет перегружен сайтами и информацией, поэтому ваш сайт должен выделиться, чтобы привлечь и удержать внимание. Это просто означает, что он должен выглядеть эстетически привлекательно, используя такие вещи, как цвета, изображения, видео или слайд-шоу, чтобы удержать внимание. С таким количеством доступных средств коммуникации, ваш веб-сайт должен использовать эти вещи, чтобы сделать опыт приятным для вашего посетителя.