Як перевірити iPhone 13 Pro Max бу перед покупкою?

Як перевірити iPhone 13 Pro Max бу перед покупкою?
Як перевірити iPhone 13 Pro Max бу перед покупкою?

Apple відомі не лише завдяки технологічним нововведенням, що знаходять втілення у гаджетах багатьох брендів світу. Компанія постійно оновлює лінійки своїх смартфонів, щорічно випускаючи покращені версії. Зазвичай, апгрейді стосуються камер, режимів зйомки та процесора. Хоча нерідко мають місце абсолютно нові функції та компоненти.

Після виходу 15 iPhone багато власників 14-го (2022) прагнуть замінити свій смартфон на новий. Так відбувалось і рік, і два тому. Отже, з’являється багато смартфонів попередніх версій, справних, актуальних за характеристиками, наприклад, https://yaknoviy.ua/iphone/seriya—iphone-13-pro-max. В магазині беушної техніки Apple гаджет доступний за зниженою ціною. 

Чому вигідно купувати вживані айфони? 

Щойно з’явилась 14 серія смартфонів Apple, їх попередник Айфон 13 Про Макс бу стала неактуальною. Отже, подешевшала – сьогодні це хороша пропозиція для охочих заощадити і стати власником флагманського гаджета Apple. Охочих купити бу iPhone є багато, адже в цьому смартфоні замість фірмового чубчика реалізовано динамічний острів – Dynamic Island. Це спеціальна область на екрані, точка для швидкої взаємодії з програмами.

Вибір iPhone 14 Pro Max бу великий, адже в одній лінійці Apple пропонується кілька версій. Наприклад, можна обрати девайс із вбудованою пам’яттю 128, 256 або 512 Гб, або навіть на 1 терабайт. Камера, процесор, дисплей – тут все на висоті, тому можна робити якісні фото, знімати відео та, звісно, отримувати задоволення.

Купівля бу смартфонів Apple також зацікавить захисників екології. Пристрої продовжують працювати, переходячи з одних рук до інших, їх не викидають на сміття. За рік-два використання місткість батареї айфона майже не змінюється. В магазині «ЯК НОВИЙ» продають iPhone 14 Pro Max бу, ресурс акумулятора яких не нижчий 80% від початкового. 

На що звернути увагу при купівлі вживаного iPhone?

Головний ризик, з яким стикаються охочі заощадити – можливість обману з боку продавця. Шахраї видають зламаний пристрій за справний, намагаються приховати, якщо Apple падав чи був залитий водою. Деякі користувачі забувають відв’язати свій iCloud і коли інший користувач намагається увійти, подають заяву про крадіжку. 

Щоб уникнути проблем, необхідно перевірити: 

  • екран та корпус – на них не має бути видимих тріщин, вм’ятин чи сколів. Буває, що дефекти «ховаються» за захисним склом або плівкою;
  • камери – якщо на лінзі помічені сліди пилу, значить смартфон розбирали;
  • модель, серію, IMEI – цифри на офіційному сайті повинні збігатися із зазначеними на коробці, будь які невідповідності є вірною ознакою оригінальної моделі;
  • датчик попадання рідини – встановлений у всіх моделях починаючи з 5 серії. Щоб його перевірити, потрібно витягнути SIM карту та освітити слот ліхтариком. Якщо датчик червоного кольору, то гаджет був залитий водою;
  • біометричні датчики Face/Touch ID – якщо вони не працюють, швидше за все, пошкоджено материнську плату;
  • статус «розблокування» – залочені iPhone мають прив’язку до конкретних закордонних операторів і на SIM-картки інших операторів, зокрема, українських, вони ніяк не реагують. Якщо купити заблокований iPhone, то ви не зможете з нього зателефонувати. Встановіть свою SIM-картку і переконайтеся, що смартфон упіймав сигнал мережі. Для впевненості можна здійснити тестовий дзвінок. 

В магазині вживаної техніки Apple «ЯК НОВИЙ» усі айфони проходять ретельну перевірку, а їх якість підтверджена гарантією. В асортименті – iPhone 13 Pro Max бу з різною конфігурацією внутрішньої пам’яті, вживані смартфони, а також вітринні варіанти (такі, що не були на руках, а лише використовувались для демонстрації моделі в магазинах електроніки).

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *